מי אני?

מוזמנים להכיר אותי

נעים להכיר

אני חדוה איילת בר

אמא לשלושה ילדים מדהימים, תושבת המושבה המקסימה זיכרון יעקב. לעולמות הציור נחשפתי מגיל צעיר ומייד התאהבתי. כילדה, הייתי מתבוננת במשך שעות על המרקמים העדינים, על שלל הגוונים הנפרשים מכל צבע, על הגדלים השונים של הדברים מרחוק ומקרוב, על ההשתקפויות, הצללים והאור.

אני מציירת בצבעי שמן ואקריליק בסגנון משלב מופשט אימפרסיוניסטי וריאליסטי. כשאני מציירת אני מוצאת אינסוף יופי, קסם, צבעוניות, הנאה וחופש – אותם אני רוצה להעביר הלאה לעולם באהבה גדולה ובתשוקה כנה ואמיתית.

במהלך השנים למדתי וקיבלתי השראה מאמנים גדולים, ביניהם: טוביה כץ, לאוניד בלקלב, ורדה רותם חלפון ואחרים. אני מלמדת אומנות, מעבירה חוגי ציור וסדנאות יצירה.

ביצירות שלי אני מקבלת השראה מהדברים הפשוטים של החיים כמו: סירי בישול, כביסה, צחוק ילדים, אנשים, נוף הנפרש אל האופק, הרים, שדות, ים וחלומות – ואלו הדברים שגורמים ליצירות שלי לגעת בכל אחד, למלא אנשים באושר, תקווה ואנרגיה ולאפשר להם להפליג לעולמות של רוגע ושל שלווה.

אחרי שמכרתי ציורים בארץ ובעולם, החלטתי לצאת עם הציורים שלי לקהל הרחב ולאפשר לכולם להתרגש וליהנות מיצירת אמנות, שתעניק אנרגיה טובה ואופטימיות, ותהפוך כל חלל לבעל ערך ועניין.

מרחבים

מאיפה ההשראה שלי?

מהדברים הפשוטים בחיים כמו צחוק ילדים, נוף הנפרש אל האופק, הרים, שדות, ים וחלומות...

מה החזון שלי?

למלא כל חלל באינסוף יופי, קסם, צבעוניות, אנרגיה טובה , הנאה, רוגע, חופש ותנועה...

מיהם הלקוחות שלי?

חובבי אומנות אותנטית הרוצים להעשיר כל חלל בבית או במשרד עם צבע, ייחודיות ועניין...

בודק...